Kategorie
Kolekcje

Zdrowy sen Twojego czworonożnego przyjaciela. Kolekcja Pets od marki Torpol®

Kolekcja Pets od marki Torpol®

Torpol® Pets

Zdrowie, radość życia i poprawa jego komfortu to od 30 lat synonimy towarzyszące marce Torpol®. W obszarze naszych zainteresowań jest człowiek i jego czworonożni przyjaciele: psy, koty i konie. Od lat Torpol® poszerza swojee kompetencje i zakres działań, tak aby nasza oferta dotarła także do Państwa.

Pet Pad Torpol®

Projektując posłania Miau&Hau® Torpol® pomyślał o domowych, kanapowych czworonogach: psach i kotach. Zadbali przede wszystkim o ich komfort, dlatego Pet Pady Torpol® są niebywale wygodne i przyjemne w codziennym użytkowaniu. W trakcie snu zapewniają optymalny wypoczynek i pomagają w odzyskaniu sił witalnych organizmu, a w razie choroby przyspieszają proces zdrowienia. Posłania Miau&Hau® wytwarzane są z dzianin futerkowych w dwóch wariantach: Fox i Maneto.

Fox poslanie dla psa Torpol

Posłanie dla psa wariant FOX

Z charakterystycznym stabilizującym wałkiem, okalającym materacyk. Na posłanie składa się wełniany pokrowiec, zabezpieczony od spodu warstwą ortalionu, wewnątrz którego znajduje się materacyk obszyty tkaniną poliestrową. Zarówno boki, jak i spód pokrowca zamykają zamki, dlatego materacyk i wałek można wyjąć z pokrowca (zalecane w trakcie konserwacji).

Posłanie dla psa wariant Maneto

Płaskie posłanie w pokrowcu, którego wierzchnia część wykonana jest z dzianiny wełnianej, a spodnia z ortalionu, zabezpieczonego zamkiem. W pokrowcu umieszczony jest materacyk, obszyty tkaniną poliestrową.

Maneto poslanie dla psa Torpol

Pet Pad Nelson Travel

Posłanie dla psa Travel

Jednowarstwowa mata wełniana od spodu zabezpieczona grubą perforowaną gumą. Pet Pad Travel to posłanie, którego walory doceni każdy, kto lubi podróżować ze swoim psem.

Wykonane jest z grubej wełny owczej, którą w trakcie procesu produkcyjnego poddano specjalistycznej obróbce. Dzięki temu część wierzchnią stanowi miękka, delikatnie zbaranizowana wełna. Nasze posłanie można zwinąć w rulon i umieścić w poręcznym, ortalionowym pokrowcu (w komplecie).

Kolekcja Pets od marki Torpol®

Derki dla psów Torpol®

Torpol®

Kolekcja Pets Torpol®

Pobierz za darmo katalog kolekcji Pets Torpol®

Pobierz